Gamze

Gamze

(3)
Merhaba 22 yıldır Kahve ve Su falı bakmaktayım.
Elya

Elya

(19)
Güzel enerji ile yapılan işlerin iyi, pozitif sonuç vermesi kuşkusuz çok güzel.
Rosa

Rosa

İnsan hayatı engebeleriyle, yol ayrımlarıyla bazen de mutlu anlarımızla bir bütündür.
Mavi Lotus

Mavi Lotus

Merhaba ben Mavi Lotus, Herkes hayatında bir döngü yaşar. Bazı olaylara, bazı insanlara direnç göstermeye başlarız sorun tam da burada başlar.

Düşüncelerin temeli ruhsal enerjiye dayanmaktadır. Bilindiği üzere düşünce ve hayallerimiz zaman ve mekân engeline takılmaz. Durugörüde, zihnimizde canlanan imajların farklı zaman ve boyutlardan geçerek tekrar bize aktarılması söz konusudur. Bazı insanların bu olayı daha önce yaşamıştım ya da bu sokaktan daha önce geçmiştim demelerinin nedeni bu görüntülerin daha önce farkında olmadan zihinlerinde şekillenmiş olmasıdır. Durugörü yeteneğine sahip kişiler, odaklanma sayesinde farklı durum ve olayları hayal eder ya da zihinlerinde oluşan sembolleri yorumlayabilirler. Bu şekilde geleceğe yönelik tahminlerde bulunabilir, fikir yürütebilirler. Algının duyu organlarına ihtiyaç duymadan gerçekleşebiliyor olması özel yetenekler arasında yer alır.

Durugörü doğuştan sahip olunan bir yetenek olduğu gibi çeşitli araştırma ve çalışmalar sonrasında da geliştirilebilir.

Ücretsiz Bilgilendirme Hizmeti

Merhaba! Hafta içi 10 - 18 saatleri arasında +90 850 272 11 16 numaralı fal merkezi danışmanlık hattımızdan bize ulaşabilirsiniz!